2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krowodrza
Dodane 17 maja 2024

Doradca Sprzedaży w Salonie Komputerowym - Kraków

Wynagrodzenie

4 400 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Co robimy? Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą poleasingowego sprzętu komputerowego. To produkty klasy premium, dlatego przykładamy szczególną wagę do samego procesu sprzedaży. Nasze salony firmowe wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią pozwalającą czuć się komfortowo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Równocześnie z salonami prowadzimy obszerne projekty związane ze sprzedażą e-commerce. Kogo szukamy? Szukamy osoby do naszego salonu w Krakowie, która czuje się pewnie w bezpośrednim kontakcie z klientem, posiada umiejętności obsługi sprzedaży on-line oraz lubi szeroko pojętą elektronikę.

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż w sklepie urządzeń IT (laptopy PC, telefony + akcesoria)

  • Profesjonalna obsługa klienta, fachowe doradztwo

  • Przygotowanie oraz konfiguracja sprzętu pod zamówienie klienta

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów (kontakt telefoniczny, mailowy, social media)

  • Dbanie o aktualność strony internetowej oraz konta allegro

  • Dbanie o porządek w salonie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym

  • Znajomość zagadnień związanych ze sprzętem IT

  • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi stron i sklepów internetowych

  • Znajomość podstawowych programów komputerowych i umiejętności analityczne

  • Zdolność do kreowania nowych pomysłów dopasowanych do potrzeb klientów

  • Doświadczenie w serwisowaniu laptopów/PC mile widziane

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: podstawa + comiesięczna prowizja uzależniona od indywidualnych wyników

  • Dodatek frekwencyjny

  • Nabycie wiedzy w obszarze stale rozwijającej się technologii komputerowej

  • Wsparcie ze strony zespołu

  • Benefity: Karta MultiSport lub Karta Medicover Sport, pakiet rozwoju osobistego MultiLife, kursy językowe, prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe

  • Atrakcyjne zniżki pracownicze do 50%

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 896435412