2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Targówek
Tomasz
Dodane 30 maja 2024

Doradca - sprzedawca w sklepie internetowym i detalicznym

Wynagrodzenie

5 800 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą w branży art. dziecięcych od 1990 roku. Prowadzimy najstarszy w Polsce sklep internetowy z art. dla dzieci tomi.pl oraz duży salon dziecięcy mieszczący się na Targówku. Poszukujemy energicznych i sympatycznych osób lubiących pracę z klientem.

Jeśli masz smykałkę do handlu, lubisz pomagać ludziom, a do tego jesteś pełen energii i inicjatywy ta praca czeka dla Ciebie.

Zakres obowiązków

  • obsługa zamówień internetowych

  • doradztwo i finalizowanie sprzedaży przez internet

  • współpraca z dostawcami

  • obsługa Allegro i Ceneo

  • wsparcie sprzedaży na dziale fotelików, wózków i mebli dziecięcych

Wymagania

  • praktyka w sklepie internetowym na podobnym stanowisku

  • zaangażowanie i solidność przy obsłudze klienta

  • żyłka handlowca

  • umiejętności techniczne przy przymiarkach fotelików i wózków

  • chęć doskonalenia technik sprzedaży i wiedzy produktowej

  • komunikatywny język angielski

  • mile widziani panowie

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • system premiowy oparty o wyniki sprzedaży

  • zniżki na art. dziecięce

  • pracę w sympatycznym zespole

  • dobre warunki pracy w salonie na Targówku o pow. 1000 m2

Chcesz złożyć ofertę ? Jeśli pracowałeś w sklepie internetowym? Wyślij CV i dzwoń śmiało tel. 60********35

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 917141746