2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bukowe
Dodane 18 maja 2024

doradca-sprzedawca Szczecin jedna zmiana, wolne weekendy

Lokalizacja

Szczecin, Bukowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem hurtownia z artykułami technicznymi w Szczecinie poszukuje doradcy-sprzedawcy ds obsługi klienta z doświadczeniem:

Twoje zadania:

• Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów

• Przygotowywanie ofert handlowych

• Koordynacja dostaw towaru do klientów

• Monitorowanie rynku

Twój profil:

• Wymagane kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w szczególności w branży technicznej

• Zorientowanie na realizację założonych celów biznesowych

• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej

• Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych

• Optymizm i wiara w siebie

• Mile widziane prawo jazdy kat. B

Gwarantujemy Ci:

• Umowę o pracę na pełen etat

• Pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)

• Atrakcyjne wynagrodzenie premiujące osiągane wyniki

• Szkolenia sprzedażowe i techniczne

W przypadku zainteresowania prosimy o składanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowe
ID: 919216355