2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Fabryczna
Dodane 21 maja 2024

Doradca serwisowy w warsztacie samochodowym

Wynagrodzenie

30 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Oferta pracy: Konsultant serwisowy w warsztacie samochodowym

Miejsce pracy: AutoHuB, Główna 55, Wrocław

Stanowisko: Konsultant serwisowy

Opis stanowiska:

Jako Konsultant serwisowy w naszym warsztacie samochodowym będziesz pełnił kluczową rolę w zapewnianiu wysokiej jakości obsługi klienta i efektywnej organizacji pracy serwisu. Poszukujemy osoby z pasją do motoryzacji, która potrafi skutecznie komunikować się z klientami i koordynować prace związane z naprawami i konserwacją pojazdów.

Obowiązki:

  • Bezpośrednia obsługa klientów:

    • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych od klientów.

    • Rozmowy z klientami w celu zrozumienia problemów z ich pojazdami.

    • Udzielanie informacji o dostępnych usługach i ich kosztach.

  • Diagnoza i konsultacje:

    Pierwsza diagnoza na podstawie opisu problemu przez klienta.

    Konsultacje z klientami dotyczące niezbędnych napraw i przeglądów technicznych.

    Przygotowywanie kosztorysów usług serwisowych.

  • Koordynacja prac serwisowych:

    Przekazywanie zleceń odpowiednim mechanikom.

    Monitorowanie postępu prac naprawczych.

    Informowanie klientów o postępach w naprawie ich pojazdów.

  • Zamawianie części samochodowych:

    Określanie potrzebnych części na podstawie diagnozy i zleceń naprawczych.

    Współpraca z dostawcami części samochodowych w celu zamawiania niezbędnych elementów.

    Kontrola stanów magazynowych i zapewnienie dostępności potrzebnych części.

    Odbiór zamówionych części oraz weryfikacja ich zgodności z zamówieniami.

  • Dokumentacja i prace administracyjne:

    Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

    Obsługa płatności.

    Zarządzanie bazą danych klientów i historią serwisową pojazdów.

  • Zapewnienie jakości usług:

  • Kontrola jakości wykonywanych napraw i usług.

    Obsługa reklamacji i rozwiązywanie problemów związanych z jakością usług.

Wymagania:

  • Umiejętności komunikacyjne:

    Doskonałe zdolności interpersonalne do skutecznej komunikacji z klientami.

    Umiejętność jasnego i zwięzłego przekazywania informacji technicznych osobom nietechnicznym.

  • Umiejętności techniczne:

    Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej i diagnostyki.

    Znajomość obsługi komputerowych systemów stosowanych w warsztatach samochodowych.

  • Umiejętności organizacyjne:

    Doskonałe umiejętności organizacyjne do zarządzania wieloma zleceniami serwisowymi jednocześnie.

    Umiejętność efektywnego zarządzania czasem.

  • Znajomość języków:

    Biegła znajomość języka polskiego, ukraińskiego, (rosyjskiego).

  • Obsługa klienta:

    Doświadczenie w pracy z klientami, umiejętność rozwiązywania konfliktów i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

    Orientacja na potrzeby klienta i dbałość o wysoką jakość obsługi.

  • Umiejętności administracyjne:

    Zdolność do prowadzenia dokładnej dokumentacji i zarządzania danymi.

    Znajomość procedur finansowych związanych z wystawianiem faktur i obsługą płatności.

  • Zarządzanie częściami samochodowymi:

    Umiejętność identyfikacji i zamawiania odpowiednich części samochodowych.

    Zdolność efektywnego zarządzania zapasami i śledzenia dostaw.

    Znajomość procedur zakupowych i współpracy z dostawcami części.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

Możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia.

Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.

Jak aplikować: Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z tematem "Aplikacja na stanowisko Konsultanta serwisowego".

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę !

Вакансия: Сервисный консультант в автосервисе

Место работы: AutoHuB, Główna 55 Wrocław

Должность: Сервисный консультант

Описание должности:

В качестве сервисного консультанта в нашем автосервисе, вы будете играть ключевую роль в обеспечении высокого качества обслуживания клиентов и эффективной организации работы сервиса. Мы ищем человека с увлечением автомобилями, который сможет эффективно общаться с клиентами и координировать работы по ремонту и обслуживанию.

Обязанности:

  • Прямое обслуживание клиентов:

    Прием заявок на обслуживание от клиентов.

    Беседы с клиентами для понимания проблем с их автомобилями.

    Предоставление информации о доступных услугах и их стоимости.

  • Диагностика и консультации:

    Первичная диагностика на основе описания проблемы клиентом.

    Консультирование клиентов по необходимым ремонтным работам и техническому обслуживанию.

    Подготовка смет на услуги сервиса.

  • Координация ремонтных работ:

    Передача заказов соответствующим механикам.

    Контроль за ходом выполнения ремонтных работ.

    Информирование клиентов о статусе ремонта их автомобилей.

  • Заказ автомобильных запчастей:

    Определение необходимых запчастей на основе диагностики и заказов на ремонт.

    Сотрудничество с поставщиками запчастей для заказа нужных деталей.

    Контроль запасов на складе и обеспечение наличия необходимых запчастей.

  • Документация и административная работа:

    Ведение и управление сервисной документацией.

    Выставление счетов и обработка платежей.

    Ведение базы данных клиентов и истории обслуживания автомобилей.

  • Обеспечение качества услуг:

    Контроль качества выполняемых ремонтных работ и услуг.

    Обработка жалоб и разрешение проблем, связанных с качеством услуг.

Требования:

  • Коммуникативные навыки:

    Отличные межличностные навыки для эффективного общения с клиентами.

    Умение четко и доступно объяснять технические вопросы нетехническим лицам.

  • Технические знания:

    Базовые знания в области механики автомобилей и диагностики.

    Опыт работы с компьютерными системами, используемыми в автосервисах.

  • Организационные способности:

    Прекрасные организационные способности для управления несколькими сервисными заказами одновременно.

    Умение эффективно управлять временем.

  • Языковые навыки:

    Обязательно владение украинским русским и польским языками на уровне не ниже разговорного.

  • Обслуживание клиентов:

    Опыт работы с клиентами, умение разрешать конфликты и справляться в трудных ситуациях.

    Ориентация на потребности клиента и забота о высоком качестве обслуживания.

  • Административные навыки:

    Умение вести точную документацию и управлять данными.

    Знание финансовых процессов, связанных с выставлением счетов и обработкой платежей.

  • Логистика автозапчастей:

    Умение идентифицировать и заказывать соответствующие автозапчасти.

    Способность эффективно управлять складскими запасами и отслеживать поставки.

    Знание процедур закупок и опыт работы с поставщиками запчастей.

Мы предлагаем:

  • Стабильное трудоустройство в динамично развивающейся компании.

  • Привлекательную заработную плату и систему премирования.

  • Возможности профессионального роста и обучения.

  • Дружелюбную атмосферу работы и поддержку команды.

Как подать заявку: Просим прислать резюме и мотивационное письмо с темой "Заявка на должность Сервисного консультанта".

Присоединяйтесь к нашей команде и развивайте свою карьеру!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 918264287