2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zabrze
Arche Consulting
Dodane 16 maja 2024

Doradca Serwisowy / Sprzedawca Samochodów (Dealer Samochodowy)

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poszukujemy kandydata na stanowisko Doradcy Serwisowego / Sprzedawcy Samochodów, który dołączy do zgranego zespołu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w doradztwie serwisowym i/lub doradztwie w zakresie sprzedaży samochodów nowych.

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klienta- serwis i/lub sprzedaż samochodów nowych

  • Doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań oraz dodatkowych usług

  • Zajmowanie się zgłoszeniami dotyczącymi serwisu samochodowego i doradztwo techniczne

  • Utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta i dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej (serwis lub sprzedaż)

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne

  • Pasja do samochodów i chęć ciągłego rozwoju w tej dziedzinie

  • Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w renomowanej firmie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych

  • Przyjazną atmosferę pracy i dynamiczne środowisko

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 917169699