2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tychy
Dodane 08 maja 2024

Doradca Serwisowy Auto serwis Tychy

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W nowo otwierającym się warsztacie samochodowym w Tychach, poszukujemy pracownika na stanowisko Doradcy Serwisowego. Firma zajmuje się serwisem samochodów osobowych, dostawczych .Stale rozwija się, dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania oraz wytrwale dążysz do wyznaczonych celów złóż aplikację. Chętnie poznamy Cię osobiście!

Jakie będą Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa Klienta serwisu samochodowego umawianie Klientów, oferowanie produktów i aktywna sprzedaż usług serwisowych, kontakt z Klientem w zakresie zleceń
  • Otwarcie zlecenia naprawy, kompletowanie niezbędnej dokumentacji
  • Oględziny i przyjęcie pojazdu do serwisu
  • Koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem Klienta
  • Dbanie o terminową realizację zleceń warsztatowych
  • Rozliczanie zleceń i wystawianie faktur
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki

Czego oczekujemy:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Doradcy Serwisowego
  • Doskonałej znajomości rynku motoryzacyjnego
  • Wiedzy technicznej z zakresu budowy samochodów niezbędna do oceny robienia wycen dla klientów
  • Umiejętności handlowych
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów, pracy w zespole
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Jako pracodawca oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Prace w zgrany młodym zespole
  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Kontakt

79*******07

Tychy ul Skowronków 6

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 733863008