2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Psie Pole
Dodane 11 maja 2024

Doradca Serwisowy

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Rayo Offroad Centrum Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy ds. Akcesoriów Offroad

 Lokalizacja : Wrocław

 Opis stanowiska:

 Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w sprzedaży akcesoriów offroad, świadczącą kompleksową obsługę klientów z pasją do jazdy terenowej. Poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego, która będzie odpowiedzialna za udzielanie klientom profesjonalnych porad technicznych oraz pomocy w wyborze i zakupie akcesoriów offroad.

Główne obowiązki:

- Udzielanie klientom profesjonalnych porad technicznych związanych z akcesoriami offroad.

- Obsługa klienta, w tym odpowiedzi na pytania, udzielanie informacji o produktach i pomaganie w procesie zakupu.

- Projektowanie spersonalizowanych rozwiązań i zestawów akcesoriów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

- Prezentacje produktów i wyjaśnianie ich zalet i zastosowań klientom.

- Budowanie długotrwałych relacji z klientami, śledzenie ich potrzeb i sugestii.

- Edukacja klientów w zakresie konserwacji, montażu i użytkowania akcesoriów offroad.

- Monitorowanie rynku, konkurencji i nowych trendów w branży.

- Negocjacje z dostawcami w celu zapewnienia dostępności produktów i atrakcyjnych cen.

- Raportowanie wyników i działań.

- Wsparcie posprzedażne, w tym obsługa reklamacji i rozwiązywanie problemów klientów.

Wymagania:

 - Doświadczenie w obszarze akcesoriów offroad lub branży motoryzacyjnej

- Znajomość produktów i technologii offroad.

- Umiejętność budowania relacji z klientami oraz wysoka kultura osobista.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

- Samodzielność i zdolność do pracy w zespole.

- Umiejętność rozwiązywania problemów i podejście rozwiązaniowe.

- Zaangażowanie i pasja do offroadu będą mile widziane.

- Prawo jazdy kategorii [wymagana kategoria prawa jazdy, jeśli konieczne].

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznym zespole z pasją do jazdy terenowej.

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie.

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

- Benefity pracownicze.

- Szkolenia i wsparcie w zdobywaniu wiedzy branżowej.

- Elastyczny grafik pracy.

Jeśli jesteś pasjonatem offroadu, masz doświadczenie w branży lub motoryzacji, i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do aplikowania!

Dołącz do nas i wspólnie rozwijajmy pasję offroadu!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 865420950