2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Gniezno
Dodane 07 maja 2024

Doradca Rolny Inspektor gospodarstw

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

AKROL DORADZTWO ROLNIECZE ZATRUDNI :

INSPEKTOR GOSPODARSTW ROLNICZYCH

Zakres obowiązków:

Kontrola i przygotowanie producentów rolnych -gospodarstw rolniczych, produkujących warzywa i owoce w zakresie standardu GLOBALG.A.P, IP,

Przed rozpoczęciem współpracy pracownik zostaje przeszkolony z wszystkich systemów.

• współpraca z jednostkami certyfikującymi w zakresie audytowania gospodarstw rolniczych

• przygotowanie firm / gospodarstw do audytów (planowanie, kontakt z klientem, przygotowanie i weryfikacja dokumentacji, współpraca z klientem).

• opracowywanie raportów i list kontrolnych z zakresu przeprowadzonych inspekcji wewnętrznych w gospodarstwie

Wymagania:

• mile widziane ukończone studia wyższe ale nie koniecznie (rolnictwo lub pokrewne);

• łatwość nawiązywania kontaktów;

• samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej;

• dyspozycyjność (gotowości do odbywania czasami podróży służbowych)

• czynne prawo jazdy kat. B (praca w terenie)

• znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel)

Możliwość bycia np. na swoim KRUS w przypadku Młodych Rolników, możliwość pracy tylko jako dorywczej

Mile widziani Pełnomocnicy ds. Jakości.

Przed rozpoczęciem współpracy pracownik zostaje przeszkolony.

Oferujemy samochód służbowy.

Bardzo proszę o składanie CV

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 912342104