2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 23 maja 2024

Doradca OZE na rynki zagraniczne - wysokie zarobki

Wynagrodzenie

6 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja online

Voltmax to Firma o ugruntowanej pozycji na rynku odnawialnych źródeł energii stale inwestująca w ciągły rozwój. Obecnie budujemy sieć sprzedaży w Europie zachodniej i w związku z tym poszukujemy handlowców do współpracy na zasadach B2B chętnych do wsparcia rozwoju sprzedaży naszych usług na terenie Luksemburga.

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa klientów indywidualnych i firmowych,

  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła po kierunkowym szkoleniu

  • aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych, klimatyzację

  • dbanie o dobry wizerunek firmy i budowanie relacji z klientem

Nasze wymagania:

  • znajomość  języka niemieckiego (warunek konieczny) i angielskiego lub francuskiego w stopniu pozwalającym na swobodne przedstawienie oferty

  • gotowość do wyjazdów zagranicznych

  • min 2 letnie doświadczenie jako handlowiec

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów indywidualnych

  • umiejętne wykorzystanie gotowych lub własnych baz klientów

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży OZE (nie jest to warunek niezbędny)

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia wstępne oraz cykliczne

  • wsparcie wdrożeniowe na każdym etapie

  • zapewniamy kontakt do nowych, potencjalnych klientów

  • dedykowaną osobę do ścisłej współpracy - CC, Opiekun - Doradca Handlowy

  • współpracę z kreatywnym i doświadczonym zespołem

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży

  • pakiet benefitów: telefon służbowy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,

www.facebook.com/VoltmaxLublin

Jeżeli pasujesz do powyższego opisu proszę prześlij swoje CV z klauzulą o zgodzie na

przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że zwrotnie skontaktujemy się

tylko z osobami spełniającymi kryteria opisane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918911857