2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia
Dodane 19 maja 2024

Doradca/Opiekun klienta Trójmiasto

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Twój zakres Obowiązków

  • prowadzenie spotkań biznesowych

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami

  • analiza potrzeb i oczekiwań Klientów

  • realizowanie indywidualnych celów

  • aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z zakresu finansów i ubezpieczeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • kultura osobista

  • pozytywne nastawienie do pracy z klientem

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań

  • orientacja na osiąganie rezultatów

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia
ID: 919301798