2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Katowice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Koszutka
Dodane 15 maja 2024

Doradca Klienta z językiem węgierskim – PRACA ZDALNA

Wynagrodzenie

35 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, budowie i obsłudze innowacyjnych rozwiązań z obszaru contact center. Swą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Dla naszych partnerów budujemy zaawansowane systemy obsługi klientów z wykorzystaniem multimedialnych kanałów kontaktu.

W związku z rozwojem projektu znanej francuskiej marki kosmetycznej poszukujemy kandydatów posługujących się językiem węgierskim (poziom native), na stanowisko:

Opis stanowiska:

· profesjonalna obsługa Klienta znanej francuskiej marki kosmetycznej - rozmowy prowadzone są wyłącznie w JĘZYKU WĘGIERSKIM,

· prowadzenie rozmów telefonicznych w ruchu przychodzącym jak i wychodzącym (praca wyłącznie na wewnętrznej bazie Klientów) oraz obsługa back office ( w tym obsługa maili oraz social media),

· przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji, wspieranie kanałów retail i ecommerce.

Zapewniamy:

· stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnią tradycją,

· wynagrodzenie zasadnicze oraz system motywacyjny,

· umowę zlecenie – elastyczny grafik wg. ustaleń,

· pracę w godzinach 09:00-19:00 poniedziałek - sobota (praca w systemie zmianowym wg. ustaleń),

· przyjazną i otwartą atmosferę pracy,

· dalszy rozwój oraz wzmocnienie i poszerzenie kompetencji,

· dofinansowanie zajęć sportowych, liczne eventy,

· wyjątkowy Zespół Specjalistów, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

· posiadasz znajomość języka węgierskiego na poziomie ojczystym,

· jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi oraz pracy zespołowej,

· jesteś elastyczny oraz umiejętnie wypracowujesz ewentualne kompromisy,

· obsługa komputera nie jest Ci obca,

· mile widziane – dodatkowa znajomość języka polskiego lub angielskiego (poziom B1/B2),

· mile widziane - doświadczenie w obszarze obsługi klienta,

Jeśli jesteś zainteresowany/-a nie zwlekaj już dziś wyślij swoje CV i umów się z nami na rozmowę on-line.

Dołącz do naszego zespołu!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 918465424