2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 10 maja 2024

Doradca klienta w sklepie Mayoral w CH Westfield Arkadia w Warszawie

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

MAYORAL – wiodąca hiszpańska firma i jedna z największych europejskich firm z branży odzieży dziecięcej, oferuje pracę na stanowisku: Doradca klienta - sprzedawca w sklepie odzieżowym w CH Westfield Arkadia w Warszawie.

Czas: od zaraz

1. Twój zakres obowiązków

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie z polityką firmy

• Sprzedaż naszych produktów i pomoc klientom w robieniu zakupów

• Budowanie i umacnianie relacji z klientem

• Przyjmowanie dostaw, dbanie o estetyczny wygląd sklepu i ekspozycję produktów

• Obsługa kasy fiskalnej i terminala kart kredytowych

2. Nasze wymagania

• Umiejętność obsługi i tworzenia przyjaznych relacji z Klientem

• Zainteresowania związane z modą i dziećmi

• Uśmiech, motywacja i dyspozycyjność

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

3. To oferujemy

• Premię od sprzedaży

• Premię od wyników sklepu

• Przyjazną atmosferę pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 909755701