2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bielany
Dodane 27 maja 2024

Doradca Klienta w sklepie Duży Ben w Warszawie oraz Ożarów Mazowiecki

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

W związku z rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawcy w sklepie Duży Ben w 3 lokalizacjach:

1. Warszawa ul. Jana Pawła II

2. Warszawa ul. Heroldów

3. Ożarów Mazowiecki ul. Poznańska

Jakie będę Twoje obowiązki w Dużym Benie?

•  Obsługa klientów i realizacja wyniku sprzedaży

•  Fachowe doradztwo w zakresie doboru produktów, zgodnie z potrzebami klientów

• Dbanie o dobre zaopatrzenie i wygląd sklepu, zatowarowanie obsługa kasy to również będą Twoje codzienne zadania

• Wdrażanie akcji promocyjnych

• Bieżąca współpraca z kierownikiem sklepu, koordynatorem i centralą sieci

Na jakie osoby stawiamy ?

•  Komunikatywne, otwarte na klientów i o wysokim poziomie kultury osobistej

•  Dyspozycyjne do pracy w różne dni tygodnia i różne godziny (sklepy są czynne od poniedziałku do soboty 10.00-23.00)

• Zainteresowane rozwojem w branży alkoholi

Co mamy dla Ciebie ?

• Elastyczne godziny pracy

• Zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie

• Wynagrodzenie stałe oraz premie

• Intensywne szkolenie wdrożeniowe oraz przede wszystkim produktowe przez cały okres pracy

• Konkursy i nagrody

• Miłą atmosferę w pracy

• pracę w młodym zespole

• Wynagrodzenie wypłacane na czas

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji .

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 875516400