2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tczew
Dodane 10 maja 2024

Doradca klienta w salonie Black Red White w Tczewie

Wynagrodzenie

4 225 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Jako Doradca Klienta w Salonie Meblowym Black Red White w Tczewie, będziesz odpowiedzialny (odpowiedzialna) za Obsługę Klienta.

(salon znajduje się w Tczewie przy ul. Jagiellońskiej 55)

Dzięki tej pracy będziesz mógł wykazać się swoimi zdolnościami interpersonalnymi, przyjaznym podejściem do ludzi oraz doświadczeniem w sprzedaży i organizacji pracy.

Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich:

  • możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas obsługi klienta,

  • dopasowanie oferty do oczekiwań klienta,

  • sprawna rejestracja oraz obsługa zamówień i płatności,

  • współtworzenie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • współorganizacja pracy Salonu i magazynu,

Oczekiwania:

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeżeli:

  • jesteś zainteresowany pracą na umowę zlecenie lub umowę o pracę ·

  • umiesz nawiązywać i budować dobre relacje z innymi,

  • masz pozytywne nastawienie do ludzi,

  • jesteś osobą efektywną w działaniu i dbasz o wysoki standard swojej pracy,

  • chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy.

Oferujemy:

  • zapewnimy stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • dbamy o dobór ciekawych osobowości tworzących nasz zespół,

  • poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy,

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy.

  • mile widziane osoby uczące się

Branża meblowa dynamicznie się rozwija, tak aby spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i poznanie ludzi, którzy lubią swoją pracę, to nie pozwól byśmy Ciebie przeoczyli!

Cieszymy się, że to właśnie Ty czytasz ogłoszenie !

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Telmar Sp. z o.o. Sp.k. w procesie rekrutacji na stanowisko pracownika w tej spółce, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż podanie przeze mnie moich danych osobowych we wskazanym procesie rekrutacyjnym jest dobrowolne.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Telmar Sp. z o.o. Sp.k. w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych w tej spółce.” Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 917375231