2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Rest Lords
Dodane 27 maja 2024

Doradca Klienta w Rest Lords

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako Rest Lords od 15 lat działamy na rynku foteli masujących, oferując je Klientom w Polsce i w Europie. Wypracowaliśmy sposoby i umiejętność sprzedaży wymagającego, ale też bardzo ciekawego produktu. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku oraz z sukcesem wdrażane plany rozwoju.

Nasze wartości:

  • zarówno Klientów jak i Pracowników traktujemy z szacunkiem i zrozumieniem, stwarzając partnerską atmosferę pracy,

  • stawiamy na świadome zaangażowanie, wymagamy aktywnego podejścia do realizacji zadań i wykazywania inicjatywy, ale w duchu work-life balance,

  • wykazujemy się rzetelnością i dbałością o szczegóły, przywiązując bardzo dużą uwagę do dokładności i precyzji wykonywanych działań.

Jeśli cenisz to co my, to chcemy Cię poznać!

Opis stanowiska:

  • wspieranie Klientów w wyborze najlepszych produktów poprzez doradztwo zdalne i osobiste,

  • zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii,

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych,

  • koordynacja terminowej realizacji zamówień,

  • obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych,

  • sporządzanie prostej dokumentacji związanej z procesem sprzedaży,

  • dbałość o estetyczny wygląd stanowiska pracy i salonu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta,

  • aktywności oraz umiejętności budowania relacji z Klientami,

  • posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,

  • chęci rozwijania się z wykorzystaniem narzędzi e-commerce,

  • swobodnego poruszania się w obsłudze urządzeń i programów biurowych,

  • dbania o pozytywny wizerunek firmy,

  • konsekwencji w działaniu, wspierania innych, mówienia wprost, słuchania z uwagą, szacunku, dotrzymywania obietnic, angażowania się w zmiany i pracy z pasją.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • system premiowy,

  • przyjazną i partnerską atmosferę,

  • możliwość rozwoju i samodoskonalenia,

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Medicover sport,

  • nieograniczoną możliwość testowania foteli ;-)

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij do nas CV w wersji PDF.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 919617468