2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Libiąż
Dodane 13 kwietnia 2024

Doradca klienta w Punkcie T-Mobile - Libiąż

Lokalizacja

Libiąż

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych

  • Profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile

  • Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę abonentów Sieci T-Mobile

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich

  • Umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą

  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów

  • Pewność siebie i elastyczność w myśleniu

OFERUJEMY:

• stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę

• pracę w młodym dynamicznym zespole

• ciekawą pełną wyzwań pracę w silnie rozwijającej się firmie

• możliwość zdobywania nowych doświadczeń

• motywujący system wynagrodzeń

Lokalizacja

Libiąż,

Małopolskie

Małopolskie, Libiąż
ID: 804776906