2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Jaworzno
Dodane 13 maja 2024

Doradca klienta w firmie szkoleniowej - praca zdalna

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaworzno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Centrum Kształcenia i Wdrożeń z siedzibą w Jaworznie

zatrudni : Doradcę Klienta - praca zdalna

Oferujemy

  • stałe, stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług szkoleniowych, działającej na terenie całej Polski,

  • możliwość wykonywania pracy wyłącznie w formule zdalnej,

  • wynagrodzenie: na okresie próbnym trwającym 1-2 miesiące umowa zlecenia, wynagrodzenie za 4 godziny pracy dziennie + 10-30% prowizji od wartości netto sprzedaży

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży telefonicznej

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • samodyscyplina

  • duża motywacja do realizacji wyznaczonych celów

  • silnie rozwinięte zdolności interpersonalne

Zadania

  • aktywna sprzedaż produktów: szkoleń, książek, oprogramowania komputerowego

  • budowanie pozytywnych relacji z klientem

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 722258158