2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Wawer
Dodane Dzisiaj o 08:32

Doradca klienta w dziale obsługi

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca szuka człowieka

Jeśli…

·        Chcesz pracować w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

·        Znasz się na działaniach komunikacji z klientem

·        Lubisz rozmawiać z ludźmi

·        Jesteś zmotywowany/na, a twoim działaniom towarzyszy pasja,

·        Dobrze organizujesz swoje miejsce pracy,

·        Jesteś komunikatywny/na oraz masz wysoką kulturę osobistą,

·        Jesteś samodzielny/na i konsekwentny/na w działaniu,

·        Szukasz firmy, z którą chcesz się związać na dłużej.

Masz okazję dołączyć do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów którzy zgłaszają się do firmy

  • rozmowa i zbieranie najważniejszych danych od klienta

  • uzupełnianie danych w programie excel

  • prowadzenie klienta i doradztwo produktowe

  • praca w biurze od 8.30 do 16.30

  • wysyłanie mali z podsumowaniem rozmów

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • obsługa aplikacji biurowych w ramach pakietu MSOffice

  • skrupulatność, dbałość o szczegóły, zdolność analizy informacji

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność i konsekwencja w działaniu,

  • mile widziane doświadczenie w branży oze

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (obecnie firma mieści się na, ul. kościuszkowców 21) lub w drugim biurze, którego szukamy.

  • Stabilne zatrudnienie – w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze w pierwszym okresie (stała pensja + premie zawsze i bez wyjątku wypłacana na czas)

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę w zgranym młodym zespole, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

CV, list motywacyjny z prosimy przesłać na adres: hubert.dabrowski[at]hubra.com.pl , lub bezpośrednio z portalu.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji”.

Hubra zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 684657033