2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 17 maja 2024

Doradca klienta w butiku 696 Jewelry

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna obsługa klienta zgodna z wytyczonymi standardami

  • dbanie o właściwą ekspozycję towaru i wygląd sklepu

  • obsługa kasy fiskalnej i systemu sprzedaży

  • stała komunikacja i współpraca z biurem

  • kontrola stanów magazynowych

  • odbieranie i nadzorowanie dostaw

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientem

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość branży jubilerskiej oraz mody - mile widziane

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę dla rozwijających się polskich marek

  • kompleksowe szkolenie i przygotowanie do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dofinansowanie do pakietu medycznego

  • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych

  • pracę na 1/2 etatu z możliwością zwiększenia etatu

  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 835206324