2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Górna
Dodane 20 maja 2024

Doradca Klienta/umowa zlecenie - sklep zoologiczny zoozone.pl - Łódź

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Xanax - właściciel sieci sklepów zoologicznych zoozone.pl powiększa zespół, poszukujemy Doradcy Klienta / Sprzedawcy.

Umowa zlecenie - tylko dla osób ze statusem ucznia/studenta poniżej 26 roku życia.

Wynagrodzenie za wykonane zlecenie na poziomie 27,70zł - 29,00zł (na rękę) / godzinę.

Sklep zoozone.pl na ul. Gojawiczyńskiej w Łodzi.

Godziny pracy sklepu:

Poniedziałek - piątek : 9:00-19:00

Sobota : 9:00-17:00

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klienta: doradztwo i sprzedaż artykułów zoologicznych

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • obsługa systemu sprzedażowego

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów oraz porządek na sklepie

  • kontrola terminów ważności produktów

Wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu branży zoologicznej

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów

  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • samodzielność oraz staranność przy wykonywaniu zadań, jak również umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pozytywną atmosferę

  • szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta, szkolenia branżowe

  • zniżki na asortyment sklepu

Prosimy o kontakt tylko przez formularz olx.pl oraz załączenie aktualnego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Dziękujemy.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 903891533