2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 29 maja 2024

Doradca Klienta Stylista

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska: Do naszego nowo otwieranego salonu w Warszawie poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób na stanowisko Doradcy Klienta, Stylisty. Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa netto od 5000 zł

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywną sprzedaż produktów marek premium

  • Zapewnienie Klientom wyjątkowej atmosfery

  • Pozyskiwanie Klientów i budowanie długofalowych relacji

  • Obsługę Klienta na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami firmy

  • Dążenie do realizacji wyników sprzedażowych

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów luksusowych i bezpośredniej obsłudze klienta

  • Wysoka motywacja i orientacja na osiąganie celu

  • Duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Możliwe formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenia, B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie netto od 5000 zł miesięcznie

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w prestiżowym miejscu w centrum Warszawy

O firmie: nowo otwierany salon na pl. Trzech Krzyży w Warszawie będzie oferował luksusowe produkty marek premium. Naszym celem jest zapewnienie Klientom wyjątkowych doświadczeń zakupowych oraz budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalizmie.

Dołącz do naszego zespołu i twórz z nami wyjątkowe doświadczenia zakupowe dla naszych Klientów!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918592543