2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krowodrza
Dodane 20 maja 2024

DORADCA KLIENTA (obsługa biura i kontakt z klientami)

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako TAŃSZE MEDIA skutecznie obniżamy firmowe rachunki za media. Ten cel realizujemy niezmiennie od prawie 15 lat, pod marką tańszemedia.pl 5 lat. Nikt nie lubi przepłacać, a my lubimy pomagać – zaufało nam już ponad 700 firm, za co bardzo dziękujemy. Dalej chcemy podążać tą drogą – pokazywać właścicielom firm, że mogą płacić mniej.

I dlatego zatrudniamy bo się dzieje!

 TWOJE ZADANIA

  • pozyskiwanie klientów drogą telefoniczną, mailową przy użyciu mediów społecznościowych

  • opieka nad klientami oraz wsparcie posprzedażowe

  • weryfikacja poprawności obiegu dokumentów i realizacji

  • obsługa spraw administracyjnych biura (min. kontakt z urzędami, korespondencja)

  • bieżąca praca przy wykorzystaniu MS Office

POTRZEBUJEMY OD CIEBIE

  • doświadczenia w obsłudze telefonicznej lub bezpośredniej klientów

  • doświadczenia w nawiązywaniu relacji z klientami biznesowymi

  • umiejętności i swobody w prowadzeniu rozmów telefonicznych, sprzedażowych, nawiązywaniu pierwszego kontaktu

  • płynnej znajomości języka polskiego i poprawnej dykcji

  • gotowości do pracy w biurze

OFERUJEMY

  • umowę zlecenie

  • wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premia)

  • pełny etat

  • pracę od poniedziałku- piątku 9-17 lub 8-16

  • przyjazne biuro na ul. Wrocławskiej oraz wspierający z niewielki zespół (5osób)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 916514591