2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Dodane 22 maja 2024

Doradca klienta- Sprzedawca w butiku Jacadi Paris

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: Nie

Opis

Francuska marka odzieży dziecięcej premium- Jacadi Paris

Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

DORADCA KLIENTA- SPRZEDAWCA

do butiku w Domu Mody Klif w Warszawie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe doradztwo w dziedzinie mody dziecięcej, ukazujące niepowtarzalność wzorów oraz wysoką jakość oferowanych produktów, przy jednoczesnym zapewnieniu jak najwyższej jakości obsługi klienta.

Obowiązki na tym stanowisku:

•            Profesjonalna obsługa klienta

•            Budowanie relacji z klientem

•            Doradztwo w dziedzinie mody dziecięcej

•            Sporządzanie dokumentów sprzedażowych

•            Przyjmowanie dostaw

•            Implementacja nowej kolekcji wg standardów merchandisingu

•            Dbałość o funkcjonowanie i wygląd butiku, zgodny ze standardami marki

•            Podejmowanie aktywnych starań w celu sprawnego przeprowadzenia procesu sprzedaży

•            Realizacja założonych planów sprzedażowych

•            Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

Wymagania:

•            Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

•            Znajomość technik sprzedaży

•            Samodzielność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań

•            Otwarcie na szybkie zdobywanie wiedzy

•            Umiejętność pracy w zespole

•            Sumienność, uczciwość

•            Gotowość do pracy w systemie zmianowym

•            Znajomość podstaw obsługi komputera (MS Office)

•            Doświadczenie w handlu i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

•            Umowę o pracę na cały etat

•            Motywacyjny system wynagrodzeń

•            Możliwość rozwoju w zakresie profesjonalnej obsługi klienta

•            Pracę w miłej atmosferze

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz przyłączyć się do naszego zespołu wyślij swoje CV ze zdjęciem w formie plików DOC lub PDF.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 813592579