2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zabrze
Dodane 13 maja 2024

DORADCA KLIENTA,SPRZEDAWCA - um.zlecenie - M1Zabrze - Wrangler, Levi's

Lokalizacja

Zabrze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Silesia Jeans to sieć multibrandowych salonów jeansowych na Śląsku z 30-letnią tradycją. Obecnie posiadamy 9 salonów stacjonarnych w najlepszych centrach handlowych na Śląsku, a w nich światowe marki jeansowe takie jak: G-Star Raw, Calvin Klein Jeans, Tommy Jeans, Pepe Jeans, Levi’s, Lee, Wrangler, Mustang oraz Jack and Jones.

Jeśli szukasz stałej i stabilnej pracy z motywującym systemem wynagrodzenia – dołącz do nas!

Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: SPRZEDAWCY - DORADCY KLIENTA - UMOWA ZLECENIE .

Jeśli jesteś:

- kreatywny i uśmiechnięty,

- masz wyczucie stylu i lubisz jeans,

- dbasz o swój wizerunek,

- interesujesz się modą i najnowszymi trendami,

- jesteś zaangażowany w realizację celów,

- chcesz doskonalić swoje umiejętności i szybko się uczysz,

- potrafisz współpracować w zespole ,

- w kontaktach z innymi jesteś szczery i otwarty,

- znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem Aplikuj do nas!

Zadania na tym stanowisku:

- Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,

- przyjmowanie i wydawanie dostaw,

- dbanie o wygląd, czystość i wystrój salonu według standardów VM,

- bieżące uzupełnianie asortymentu sprzedawanego towaru ( klipsowanie - metkowanie ) ,

- indywidualne doradztwo w zakresie obowiązujących trendów i preferencji klienta,

- sprzedaż,

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy - sprzedaż to dla nas podstawa, podstawa + premia ,

  • Szkolenia ,

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

  • Pracę dla znanych marek,

  • Rabat pracowniczy,

  • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami finansowymi i rzeczowymi.

Jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prześlij do nas swoje CV ze zdjęciem na OLX.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – RODO informujmy, że: „Administratorem danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych, jest Silesia Jeans Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach, Rynek 19, 41-400 Mysłowice, kontakt pod adresem e mail. Dane osobowe podane w oparciu o art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy (czyli takie jak: imię i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) będą przetwarzane na podstawie art. 6 lit. c RODO, a jeżeli zastaną przez kandydata wyrażone zgody na przetwarzania danych osobowych innych niż określone w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy, to dane te będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji i zostaną usunięte po jego zakończeniu. Jeżeli kandydat wyrazi zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji, jego dane będą przetwarzane przez okres 1 roku. Udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, kandydat może w każdej chwili wycofać, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Kandydat ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli uzna, że jego dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji”. Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych kandydat podaje dane osobowe inne niż określone w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy, np. swój nr telefonu, adres e-mail bądź zdjęcie, powinien w swoim CV zawrzeć następującą klauzulę zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Silesia Jeans Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach, w celu realizacji procesu rekrutacji.” Jeżeli kandydat chce, żeby podane przez niego dane zostały wykorzystane w przyszłych rekrutacjach powinien w swoim CV zawrzeć następującą klauzulę zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Silesia Jeans Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.4062839065908

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 890827788