2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mikołów
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Centrum
Dodane 14 maja 2024

Doradca Klienta Santander Bank Polska Partner Mikołów

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

MIEJSCE PRACY:

• Placówka Partnerska Santander Bank Polska w Mikołowie!!!

GŁÓWNE ZADANIA:

• sprzedaż i wspieranie Klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych

• obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych

• wprowadzenie wniosków kredytowych i weryfikacja dokumentów

• odpowiedzialność za archiwizację dokumentów

WYMAGANIA:

• wykształcenie min. średnie maturalne

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

• bardzo dobre zdolności komunikacyjne

• nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z Klientami

• wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

• prace na pełny etat na podstawie umowy o prace w placówce partnerskiej Santander Bank Polska

• stałe wynagrodzenie

• atrakcyjny system motywacyjny

• profesjonalne szkolenia i program adaptacyjny

• prace w przyjaznym zespole i miłej atmosferze

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego...”

Santander Bank Polska S.A. jest częścią międzynarodowej grupy finansowej o ustalonej pozycji wśród banków z kapitałem zagranicznym. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz produktów dla firm oraz klientów indywidualnych, współpracując z placówkami partnerskimi. Partner to przedsiębiorca, z którym Bank zawarł umowę agencyjną, a placówka partnerska to placówka agencyjna Santander Bank Polska S.A. działająca w imieniu i na rzecz Banku.

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 811688854