2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Biała Podlaska
Dodane 15 maja 2024

Doradca Klienta, pracownik z wykształceniem informatycznym

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sprzedawca w sklepie z artykułami IT/RTV/AGD

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Opis stanowiska: • aktywna, osobista obsługa klientów w oparciu o fachowe doradztwo; • pozyskiwanie nowych klientów; • przygotowanie ofert, negocjacje; • budowanie bazy klientów; • obsługa handlowa istniejących kontrahentów.

Wymagania: • wykształcenie informatyczne;

• znajomość branży IT/RTV/AGD

Mile widziane: • znajomość technik sprzedaży; • samodzielność i organizacja pracy własnej; • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne; • zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych; • znajomość j. obcego: j. angielskiego lub j. rosyjskiego; • kultura osobista.

Oferujemy:

·        możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

·        pracę w miłym i doświadczonym zespole;

·        bezpośrednią pracę z klientem;

·        uzyskanie fachowej praktyki,

·        współpracę z klientem międzynarodowym;

·        podnoszenie poziomu kultury organizacyjnej;

·        nabycie umiejętności negocjacyjnych;

·        CSR firmy;

·        pokonywanie nowych rozwiązań;

·        nowoczesne rozwiązania procesów firmowych;

CV powinno zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 918428566