2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Proszowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta - placówka partnerska Banku Credit Agricole

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Proszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko Doradca klienta

Zakres obowiązków to

Aktywna sprzedaż produktów bankowości detalicznej w oparciu o model doradczy

Bieżąca obsługa klientów zgodnie ze standardami Banku

Obsługa płatności gotówkowych

Aktywne budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Udział w akcjach marketingowych i ich kreowanie

Oczekujemy

Wykształcenie min. średnie

Dobrej organizacji czasu i systematyczności w działaniach

Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów będzie mile widziane

Oferujemy

Praca na podstawie umowy o pracę - podstawa plus premie

Szkolenie wstępnę i podnoszące umiejętności

Konkursy sprzedażowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX .

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Proszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Proszowice
ID: 915342489