2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gorzyce
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta/ New Business Specialist

Wynagrodzenie

4 300 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

W związku z nieustannym rozwojem naszej Agencji, poszukujemy zdeterminowanej, ambitnej i doświadczonej osoby na stanowisko DORADCY KLIENTA.

MIEJSCE PRACY:

Gorzyce 14 km od Jasła, gmina Nowy Żmigród

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • Przygotowywanie ofert, ustalanie i negocjowanie warunków współprac.

  • Dopełnianie formalności związanych z podpisaniem umowy i rozpoczęciem współpracy.

  • Kontakt telefoniczny, mailowy i bezpośredni z obecnymi oraz nowymi Klientami firmy.

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta.

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.

  • Analiza aktualnej kondycji stron za pomocą udostępnionych narzędzi.

  • Opieka i utrzymywanie relacji z Klientami po sprzedaży.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Znajomość zasad pisowni i gramatyki w języku polskim.

  • Łatwość nawiązywania kontaktu i komunikowania się, otwartość na rozmowy.

  • Umiejętność słuchania - wcielenia się w klienta i zrozumienia jego potrzeby

  • Umiejętność pracy w grupie.

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji czasu pracy.

  • Poczucie estetyki.

  • Podstawowa umiejętność analizy danych.

  • Samodyscyplina i chęć do rozwoju.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym.

Dodatkowym atutem będzie podstawowa wiedza z zakresu SEO, Google Ads, oraz obsługi Social Media.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę na cały etat lub B2B. Startujemy od wynagrodzenia (4300-4900 brutto) UoP lub (5150 - 5900) na B2B + prowizja od sprzedaży.

  • Wymiar pracy: 8 godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00.

  • Solidne wdrożenie, po którym poczujesz się pewnie w codziennej pracy.

  • Atrakcyjne, progresywne zarobki, uzależnione od umiejętności i zaangażowania.

  • Pracę poza miastem w nowoczesnym biurze, z pięknymi widokami.

  • Uczestnictwo w konferencjach branżowych, darmowe szkolenia, możliwość rozwoju (w tym nielimitowany dostęp do strefy kursów).

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Pełnowymiarowy, kryty kort tenisowy do dyspozycji pracowników oraz lekcje tenisa finansowane przez firmę.

  • Prywatną siłownię do dyspozycji pracowników.

  • Fundusz szkoleniowy.

  • Elastyczny czas pracy/możliwość pracy w systemie hybrydowym.

  • Imprezy integracyjne firmowe i działowe.

  • Pracę na sprzęcie Apple

NASZA OFERTA JEST DLA CIEBIE? APLIKUJ!

Wyślij do nas wiadomość:

  • w tytule napisz swoje imię i nazwisko oraz stanowisko na jakie aplikujesz. W ten sam sposób podpisz również wszystkie załączniki.

  • załącz CV wraz z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

  • załącz list motywacyjny - będzie on dla nas ważną prezentacją Twojej lekkości w komunikacji. Może on być kluczowym czynnikiem do podjęcia decyzji o zaproszeniu Cię na rozmowę.

Czekamy na Ciebie!:)

Lokalizacja

Gorzyce,

Podkarpackie

Podkarpackie, Gorzyce
ID: 750053767