2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódzkie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zduńska Wola
Dodane 20 maja 2024

Doradca Klienta/Kasjer w Oddziale Santander Consumer Bank-ZDUŃSKA WOLA

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Obecnie do Oddziału Partnerskiego Santander Consumer Banku poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA KLIENTA/KASJER

Miejsce pracy: ZDUŃSKA WOLA

Zadania:

- profesjonalna, zgodna ze standardami obowiązującymi w Banku, jakość sprzedaży i obsługi Klientów;

- aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez Bank;

- samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych;

- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Banku;

- kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku. Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia co najmniej średniego;

- wysokiego poziomu kultury osobistej;

- łatwości nawiązywania kontaktu i umiejętności budowania relacji z Klientami;

- ponadprzeciętnych zdolności interpersonalnych;

- zaangażowania oraz nastawienia na sukces i wyniki;

- dobrej organizacji pracy;

- dynamizmu w działaniu;

- umiejętności obsługi komputera;

- doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- pracę w dynamicznym i ambitnym zespole; - wprowadzające szkolenia produktowe i rozwijające kompetencje;

- wynagrodzenie stałe i premię adekwatną do uzyskiwanych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania." " Na podstawie art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: Rozporządzenie) informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Marcin Sosiński Finanse.

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 919576730