2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Antoniuk
Provident Polska SA
Dodane 06 maja 2024

Doradca Klienta Expert- Białystok

Lokalizacja

Białystok, Antoniuk

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Mamy silną markę i ponad 25-letnie doświadczenie na Polskim rynku, dlatego możemy oferować Klientom wiele rozwiązań szytych na miarę takich jak:

·       pożyczki, ubezpieczenia, karty kredytowe, abonamenty medyczne oraz kursy językowe.

To sprawia, że rozwijamy możliwości współpracy z Nami proponując kandydatom współpracę w roli DORADCY KLIENTA EKSPERTA

Więc jeśli:

·       CHCESZ MIEĆ MOŻLIWOŚĆ DZIELENIA SIĘ SWOIM DOŚWIADCZENIEM?

·       LUBISZ PATRZEĆ, JAK INNI SIĘ ROZWIJAJĄ?

·       PRAGNIESZ NOWYCH WYZWAŃ I MOŻLIWOŚCI ROZWOJU?

·       CHCESZ MIEĆ WPŁYW NA WYSOKOŚĆ ZAROBKÓW?

·       CENISZ SOBIE ELASTYCZNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ?

A do tego:

ü  pragniesz nowych wyzwań i szukasz możliwości rozwoju

ü  jak „ryba w wodzie” poruszasz się zarówno w technikach sprzedażowych, jak i zaległościowych,

ü  masz doświadczenie w efektywnej sprzedaży i obsłudze klienta

ü  Twoje motto to „w zespole siła!”, lubisz dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami,

ü  odkryłeś w sobie talent do rozwoju i wspierania nowych osób,

ü  wierzysz, że możesz realizować swoje cele, jednocześnie dbając o potrzeby klientów,

ü  jesteś panią/panem swojego kalendarza – potrafisz świetnie zaplanować swoje zadania,

Zapraszamy do współpracy!

Zadania które chcemy Ci powierzyć:

·       Sprzedaż produktów, obsługa posprzedażowa klientów (w tym odbiór rat)

·       Wsparcie zespołu Doradców klienta poprzez wspólną pracę w terenie i wsparcie w rozwoju,

·       Monitorowanie postępów Doradców klienta,

·       Wsparcie Kierownika poprzez rekomendowanie rozwiązań poprawiających efektywność i wyniki zespołu wspieranych Doradców

Mamy dla Ciebie :

·       Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług, od której odprowadzamy składki do ZUS!

·       Wynagrodzenie tygodniowe powiązane z efektami pracy własnej i wynikami Zespołu Doradców Klienta,

·       Prowizję indywidualną,

·       Bonus zespołowy,

·       Finansowanie Twojej opieki medycznej MEDICOVER,

·       Zwrot  kosztów dojazdu,

·         Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

·         Bezpłatną Certyfikację OFWCA ( tzn. Osoba Fizyczna Wykonująca Czynności Agencyjne) umożliwiającą sprzedaż ubezpieczeń,

·         Ubezpieczenie NNW,

·         Opiekę mentora w okresie wdrożenia,

·         Narzędzia pracy takie jak: tablet, telefon z bezpłatnym abonamentem, aplikacje zawsze aktualną wiedzą potrzebną do wykonywania zadań,

·         Elastyczne godziny pracy.

Zainteresowała Cię ta propozycja?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Antoniuk
ID: 913719903