2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kędzierzyn-Koźle
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Kłodnica
Dodane 15 maja 2024

Doradca klienta - duże zarobki/możliwość rozwoju

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca klienta - opieka medyczna dla firm, opiekun klienta

Obowiązki:

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
 • Doradztwo w zakresie ubezpieczeń na życie oraz opieki medycznej, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta

 • Przygotowywanie ofert

• Monitorowanie rynku i analiza konkurencji w celu opracowania strategii sprzedażowej

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta na najwyższym poziomie

Wymagania:

• Umiejętność nawiązywania relacji z klientami i budowania sieci kontaktów

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

 • Samodzielność w działaniu i orientacja na wyniki

• Wykształcenie średnie

• Niekaralność

Oferujemy:

• Pełne wdrożenie na początku kariery - 3 miesiące "prowadzenia" przez przełożonego i trenerów

• Pełna opieka merytoryczna, wiedzowa, praktyczna przez cały okres pracy

• Motywujące wynagrodzenie składające się z podstawy, prowizji oraz systemu premiowego

• Profesjonalne szkolenia w zakresie opieki medycznej

• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy

• Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu

• Gwarantowana podstawa 5000zł

Zapraszam do kontaktu

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica
ID: 918477887