2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Opolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Opole
Dodane 13 maja 2024

Doradca klienta ds. ubezpieczeń w placówce franczyzowej CUK

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma finansowo-ubezpieczeniowa poszukuje kandydata do placówki franczyzowej CUK na stanowisko:

Doradca klienta ds. ubezpieczeń

Opis stanowiska:

  • doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych w biurze zgodnie z przyjętym standardem,

  • kontakt telefoniczny z Klientem,

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,

  • prowadzenie działań w zakresie obsługi posprzedażowej i dbałości o dobre relacje z Klientem,

  • dbałość o stanowisko pracy i placówki,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w Firmie,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • realizacja bieżących zadań biurowych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeń,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z Klientem,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • niekaralność potwierdzoną w KRK,

  • wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

  • interesującą pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, telefon służbowy,

  • pracę w systemie jednozmianowym,

  • pracę w młodym zespole,

  • bezpłatne cykle szkoleń.

Zachęcamy do przesłania CV.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 816404433