2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Podgórze Duchackie
Dodane 31 maja 2024

Asystent ds. Obsługi Klienta z językiem greckim. PRACA ZDALNA

Wynagrodzenie

48 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Jesteś pasjonatem podróży i uwielbiasz pomagać innym? Dołącz do naszego zespołu jako Konsultant Infolinii i bądź częścią platformy turystycznej, która zmienia sposób, w jaki ludzie podróżują!

Poszukujemy energicznych i komunikatywnych osób, które są zaangażowane i chcę się rozwijać. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie naszych klientów, udzielanie informacji na temat ofert turystycznych, pomoc w rezerwacjach oraz rozwiązywanie bieżących problemów.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

- Pracę zdalną (100%) oraz elastyczny grafik,

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,

- Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,

- Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie merytoryczne,

- Benefity pracownicze i programy motywacyjne.

Obowiązki:

- Odbieranie połączeń telefonicznych od klientów oraz udzielanie kompleksowych informacji na temat oferty turystycznej.

- Pomoc w dokonywaniu rezerwacji oraz obsługa systemu rezerwacyjnego.

- Rozwiązywanie problemów i reklamacji klientów.

- Udzielanie informacji na temat promocji i ofert specjalnych.

- Pomoc w planowaniu podróży.

Wymagania:

- Biegła znajomość języka greckiego (C1),

- Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,

- Dyspozycyjność w wymiarze minimum 140 godz. miesięcznie,

- Zorientowanie na klienta i umiejętność rozwiązywania problemów,

- Zdolność do szybkiego uczenia się nowych programów i aplikacji komputerowych.

- Znajomość rynku turystycznego oparta na pasji i doświadczeniu w podróżowaniu będzie dodatkowym atutem.

Nie czekaj! Wyślij nam swoje CV!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 918888153