2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Częstochowa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Błeszno
Dodane 31 maja 2024

Doradca Klienta ds. Abonamentów Medycznych i Ubezpieczeń

Wynagrodzenie

7 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Błeszno

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Poszukujemy Doaradcy Klienta. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klientów, doradztwo w zakresie dostępnych abonamentów medycznych , a także za budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Oferujemy:

Ofertę finansową z podstawą do 8000 zł, prowizjami i premiami kwartalnymi do 20 000 zł

Rozpoznawalną i uznaną markę

Czołówkę managerów w PL, którzy będą Cię wspierać na każdym etapie pracy

Możliwość rozwoju w kierunki managerskim

Konkursy z ciekawymi wycieczkami - np Maledwy, Wietnam

Zakres obowiązków:

Profesjonalna obsługa klientów indywidualnych oraz firmowych.

Doradztwo i sprzedaż abonamentów medycznych oraz produktów ubezpieczeniowych.

Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klientów.

Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami.

Realizacja planów sprzedażowych.

Udzielanie informacji na temat produktów i usług PZU.

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (m

Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność.

Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność.

Wykształcenie minimum średnie.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Błeszno
ID: 918589140