2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kartuzy
Dodane 15 maja 2024

Doradca Klienta /sprzedawca

Lokalizacja

Kartuzy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Partner Alior Bank SA zatrudni  do placówki  Alior Banku w  Kartuzach na stanowisko Doradca Klienta

  Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klienta banku,

  • sprzedaż produktów bankowych,

  • obsługa punktu kasowego,

  • pozyskiwanie klientów, utrzymywanie z klientami stałych dobrych relacji.

 Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży,

  • umiejętność budowania długofalowych relacji,

  • komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,

  • preferowane wykształcenie wyższe, min. średnie z maturą,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy :

  • umowę o pracę, stabilne  zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe +  premie za sprzedaż,

  • bezpłatne szkolenie wstępne organizowane przez Bank,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV ze zdjęciem.

Lokalizacja

Kartuzy,

Pomorskie

Pomorskie, Kartuzy
ID: 918419701