2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Praga-Południe
Dodane 10 maja 2024

Doradca Klienta- branża ubezpieczeniowa

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną,

ambitną i pracowitą,

poszukujesz pracy stałej lub dodatkowej,

dającej możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,

wyślij koniecznie swoje CV!

 Zapewniamy:

  • pracę w prestiżowe firmie na podstawie umowy o współpracę B2B

  • atrakcyjne  wynagrodzenie plus PREMIE (bez limitu)

  • zabezpieczenie na lata, dzięki budowaniu dochodu pasywnego

  • szkolenia i wsparcie na każdym etapie pracy

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne konkursy i benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • analiza potrzeb i doradzanie klientom indywidualnym i firmowym,

  • zawieranie umów z zakresu ubezpieczeń z klientami indywidualnymi oraz z firmami,

  • dbałość o nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,

  • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum średniego wykształcenia,

  • Gotowości do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,

  • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi,

  • Optymizmu i ukierunkowania na cel,

  • Mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej,

spotkajmy się koniecznie, żeby porozmawiać :)

Wyślij do mnie CV lub zadzwoń: 66*******17

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 663897215