2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Toruń
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca Handlowy w marce Audi

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Obecnie poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Doradcy Handlowego, który dołączy do naszego zespołu i przyczyni się do dalszego sukcesu naszej marki.

Stanowisko: Doradca Handlowy

Lokalizacja: Toruń, Polska

Zakres obowiązków:

- Aktywne pozyskiwanie klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych przez nas samochodów marki Audi

- Budowanie długofalowych relacji z klientami i troska o ich zadowolenie na każdym etapie współpracy.

- Przeprowadzanie prezentacji pojazdów, wyjaśnianie zalet i innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

- Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych oraz osiąganie założonych celów.

- Monitorowanie rynku, analiza trendów oraz raportowanie wyników.

Wymagania:

- Pasja do motoryzacji i entuzjazm związany z marką Audi

- Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz pozytywne podejście do klientów.

- Komunikatywność i zdolność przekazywania wiedzy na temat specyfikacji technicznych i zalet naszych samochodów.

- Zaangażowanie i proaktywne podejście w osiąganiu celów sprzedażowych.

- Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub sprzedaży, jednak nie jest to warunek konieczny – zapewniamy profesjonalne szkolenia.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym, zachęcające do osiągania ambitnych wyników.

- Pełne wsparcie w rozwoju zawodowym, w tym szkolenia produktowe i sprzedażowe.

- Pracę w inspirującym środowisku, w zespole z pasją do motoryzacji.

- Korzystne warunki pracy oraz możliwość awansu w strukturach firmy.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 857405806