2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Bielsko-Biała
Dodane 14 maja 2024

Doradca Finansowy - praca w biurze

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaZapraszamy seniorów

Firma Profi Credit Polska SA poszukuje pracownika na stanowisko: Doradca Finansowy

Praca w biurze oraz w terenie.

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów spółki (brak kontaktu z gotówką – nie obierasz rat!)

  • Obsługa przekazywanych wniosków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Finalizacja umów pożyczkowych

  • Praca na telefonie (obsługa kontaktów z bazy)

  • obsługa posprzedażowa

Nasze wymagania

  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Efektywna obsługa przekazanych kontaktów

  • niekaralność

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • Otwartość na rozwój i chęć nabywania nowych umiejętności

To oferujemy

  • Elastyczną formę współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą – wybór należy do Ciebie!

  • Prowizje na poziomie od 3 500 – 15 000 zł

  • Szeroki wachlarz produktów umożliwiający uzyskanie wysokich prowizji

  • Stałą miesięczną liczbę wniosków pożyczkowych przekazywanych do obsługi oraz dostęp do bazy CRM co pozwala na osiąganie stabilnych prowizji

  • Bezpłatne materiały reklamowe

  • Efektywny system wdrożenia i pakiet szkoleń

  • Dostęp do biura oraz opiekę lokalnego Managera, a także sekcji wsparcia sprzedaży

    Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.

    Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 918199816