2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Masuria Group
Dodane 28 maja 2024

Doradca ds. Ubezpieczeń na Życie

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Olsztyńska firma Masuria Group Sp. z o.o. poszukuję do swojego zespołu Doradcy ds. Ubezpieczeń na Życie.

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie Klientów firmowych i indywidualnych na ubezpieczenia na życie spośród obecnych klientów firmy

  • budowanie stabilnego portfela Klientów i dbanie o pozytywne relacje

  • przedstawianie ofert ubezpieczenia (telefonicznie, z wykorzystaniem video komunikatorów lub stacjonarnie w miejscu wskazanym przez klienta) w oparciu o fachowe doradztwo

  • realizacja planów sprzedażowych

  • obsługa dokumentacji i umów

Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży

  • mile widziana znajomość rynku ubezpieczeń na życie

  • znajomość standardów i technik sprzedaży

  • nastawienie na realizowanie celów sprzedażowych

  • wykształcenie min. średnie

  • niekaralność

  • samodzielność w organizacji pracy własnej

  • zaangażowanie, ambicja, chęć ciągłego rozwoju i nauki

  • gotowość do otwarcia działalności gospodarczej

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy:

  • wynagrodzenie składające się z podstawy, comiesięcznych premii oraz premii rocznych

  • pracę hybrydową (stacjonarna praca w naszym biurze w Olsztynie + dojazdy do klienta)

  • profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 919828199