2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
PeoplePro
Dodane 01 czerwca 2024

Doradca ds. Sprzedaży i Usług

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce.

Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Doradcy ds. Sprzedaży i Usług

Zakres obowiązków

  • pomagaj Klientom wybierać najlepsze dla nich produkty

  • dbaj, by Klienci otrzymali odpowiednie usługi finansowe i ubezpieczeniowe

  • bądź profesjonalny

Wymagania

  • wykształcenia średniego

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • system premiowy

  • szansę na awans

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • szkolenie wstępne oraz produktowe, bo liczą się chęci

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji MediaExpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 919138590