2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ochota
Dodane 22 maja 2024

Doradca ds. Sprzedaży Flotowej - Autoryzowany Dealer KIA

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych, rozpoznawanie ich potrzeb i dostosowywanie oferty;

  • Analiza rynku w celu identyfikacji potencjału sprzedażowego i monitorowanie trendów;

  • Realizacja planów sprzedażowych i współtworzenie strategii na rozwój sprzedaży flotowej;

  • Budowanie długoterminowych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami, gwarantując najlepsze doświadczenia zakupowe;

  • Doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów eksploatacji floty oraz dobór efektywnych rozwiązań finansowych;

  • Regularne raportowanie działań handlowych i dbałość o najwyższe standardy jakości obsługi Klienta;

  • Współpraca z zespołem sprzedaży w celu ciągłego ulepszania oferty i procesów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B, preferowane w branży motoryzacyjnej;

  • Zdolności negocjacyjnych i umiejętności budowania relacji z Klientami biznesowymi;

  • Wysokiej motywacji i zorientowania na wyniki;

  • Znajomości narzędzi MS Office oraz systemów CRM;

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • System wdrożenia zapewniający szybką i skuteczną adaptację w miejscu pracy.

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

  • Przejrzysty system prowizyjny uzależniony od wyników pracy.

  • Możliwość zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności.

  • Prywatna opieka medyczna.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 918502969