2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Namysłów
Dodane 14 maja 2024

Doradca ds. sprzedaży

Lokalizacja

Namysłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lokalizacja miejsca pracy

Namysłów

Twój zakres obowiązków:

·        Doradztwo oraz sprzedaż wyrobów medycznych z portfolio firmy na terenie całego kraju oraz rynków zagranicznych

·        Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów

·        Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami i placówkami medycznymi

·        Realizacja założonych celów i zadań sprzedażowych

·        Kreowanie wizerunku firmy oraz jej produktów

·        Realizacja działań, które bezpośrednio wpływają na  rozwój wartości sprzedaży firmy

Nasze wymagania

·        Umiejętności sprzedażowe, proaktywna postawa w sprzedaży Kreatywność, dokładność i systematyczność

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Wykształcenie minimum średnie

·        Swoboda w nawiązywaniu relacji

·        Dobra organizacja pracy

·        Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny

·        Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

·        Stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę

·        Przyjazna atmosfera pracy

Krótki opis firmy

Jesteśmy firmą, która działa w branży medycznej.

Zajmujemy się produkcją sprzętu medycznego i jego sprzedażą na rynku krajowym i

 Stały rozwój i udoskonalanie wyrobów oraz wdrażanie nowych sprawia, że nasza firma umacnia swoją pozycję na rynku wyrobów medycznych.

Sposób złożenia oferty:

-CV można wysłać drogą elektroniczną . Napisz wiadomość i dołącz CV.

Adres siedziby firmy (miejsce pracy):

UBM – Meble medyczne

ul. Pułaskiego 4 B

46-100 Namysłów

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dn.29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. Zm. ) ʺ

Lokalizacja

Namysłów,

Opolskie

Opolskie, Namysłów
ID: 915520162