2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Chorzów
Dodane 17 maja 2024

Doradca ds. nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy Księżyk&Podzimska Nieruchomości, z siedzibą w Chorzowie przy ul. Armii Krajowej 85 poszukujemy osoby na stanowisko Doradca ds. nieruchomości.

Oferujemy pracę w młodym, doświadczonym zespole pod nadzorem licencjonowanych pośredników nieruchomości, pakiet szkoleń, oraz elastyczny czas pracy.

Oferujemy umowę zlecenie lub B2B - praca tylko z wynagrodzeniem prowizyjnym!

Zakres obowiązków:

  • Budowanie trwałych, pozytywnych relacji z klientem

  • Pozyskiwanie klientów do bazy

  • Podpisywanie umów pośrednictwa

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży oraz wynajmu

  • Prezentacja nieruchomości potencjalnym zainteresowanym

  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia

Wymaganie:

  • Prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

  • chęć podnoszenia kompetencji i kwalifikacji

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • organizacja swojego czasu pracy

Jeśli masz za sobą pierwsze kroki w telefonicznym kontakcie z klientem bądź sprzedaży i chcesz dalej doskonalić swoje umiejętności - ta praca jest idealna dla Ciebie.

Nie wymagamy doświadczenia - natomiast zainteresowanie branżą nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoje CV oraz kilka informacji o sobie - oddzwonimy do Ciebie!

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 895825043