2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dolnośląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wrocław
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Fabryczna
Dodane 10 maja 2024

Doradca ds. finansów praca zdalna atrakcyjne wynagrodzenie

Wynagrodzenie

2 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja online

Największy koncern finansowy w Europie OVB zatrudni pracownika na stanowisko Doradcy ds. finansów i ubezpieczeń

Szukasz dodatkowej pracy ? Chcesz całkowicie zmienić branże ? Marzysz o elastycznych godzinach ? Masz doświadczenie w tym zawodzie ? Studiujesz kierunek związany z ta pracą? Szukasz pracy w trybie zdalnym ? TO OGŁOSZENIE JEST DLA CIEBIE.

Obowiązki :

·         Udzielanie profesjonalnych porad finansowych i ubezpieczeniowych.

·         Budowanie trwałych relacji z klientami.

·         Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

·         Opracowywanie spersonalizowanych planów finansowych.

·         Prace biurowe.

·         Wykonywanie analiz finansowych / audytów posiadanych rozwiązań klientów.

·         Serwis istniejących klientów w bazie.

Wymagania :

·         Wykształcenie średnie.

·         Niekaralność.

·         Umiejętność pracy zespołowej.

·         Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji.

·         Chęć do pracy i zaangażowanie

·         osoby na własnej działalności lub ze statusem studenta mile widziane (NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE )

Oferujemy :

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Licencje KNF

·         Wsparcie Kadry i Zarządu

·         Pełen pakiet szkoleń w nauce nowego zawodu bądź utrwalenie wiedzy branżowej

·         Możliwość pracy w trybie zdalnym, hybrydowym lub stacjonarnym

·         Kursy, szkolenia, webinary, warsztaty branżowe

·         Jasny i przejrzysty plan kariery

·         Konkursy, bonusy, premie motywacyjne

Zapoznaj się z profilem firmy: www.ovb.pl

Osoby zainteresowane zachęcam do przesłania aktualnego CV

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 917388336