2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Kielce
Dodane 11 maja 2024

Doradca ds dot. Czyste Powietrze branża OZE (Termomodernizacja+PC+PV)

Wynagrodzenie

6 000 - 21 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

·       Budowania pozytywnych relacji z gminami, sołectwami w ramach organizacji spotkań gminnych

·       Prowadzenie spotkań z Klientami

·       Przygotowanie spotkań i podpisywanie umów

·       Realizowanie planów sprzedażowych

Nasze wymagania

·       Prawo jazdy kat B

·       Chęć do pracy i pozytywne nastawienie

·       Sumienność

·       Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

·       Gotowość do pracy w terenie przy bezpośredniej obsłudze Klientów

Mile widziane : doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

·       Atrakcyjne zarobki oraz system prowizyjny (sky is the limit)

·       Samochód służbowy do celów służbowych

·       Ekspresowa ścieżka kariery oraz możliwość budowania struktury w regionie

·       Wsparcie biura oraz niezbędne materiały marketingowe

·       Bezkonkurencyjne cenowo i kompleksowe produkty na rynku

·       Przeszkolenie z zagadnień związanych z programem Czyste powietrze

·       Regularne szkolenia sprzedażowe

·       Stabilnego Partnera o ugruntowanej pozycji na rynku, który jest gwarantem wypłacalności

·       Proste i przejrzyste warunki prowizyjne

·       Niekorporacyjną atmosferę

·       Młody dynamiczny zespół

Opis firmy Nasza firma oferuje doradztwo i kompleksowe wykonawstwo instalacji Pomp Ciepła, fotowoltaiki i dociepleń.  Jesteśmy firmą z 10 letnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku. Od czterech lat sami importujemy wszystkie podzespoły niezbędne do instalacji OZE Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie finansowania oraz formalnościami związanymi z dotacjami m.in. Czyste Powietrze.

Nasi Klienci w 36% to rekomendacje. Oferujemy Klientom sprzęt i montaż z gwarancją w cenach lokalnych małych manufaktur.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 916376154