2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Pole
Dodane 14 maja 2024

Doradca ds. części zamiennych, sprzedawca

Lokalizacja

Stare Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. części zamiennych - branża maszyn rolniczych

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż części do maszyn rolniczych

  • Przygotowanie materiałów pod zlecenia

  • Doradztwo techniczne

  • Sporządzanie ofert dla klientów

  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Znajomość budowy maszyn rolniczych

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i poziomu sprzedaży

  • Możliwości poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • Współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGROLMET Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą ul. Nowa 1, 88-140 Gniewkowo dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Magazynier, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.

Lokalizacja

Stare Pole,

Pomorskie

Pomorskie, Stare Pole
ID: 755348636