2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
ANIA KRUK Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 09:23

Doradca/ Doradczyni Klienta (Westfield Arkadia)

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ANIA KRUK to biżuteria, która pasuje do Ciebie. Cieszy nas różnorodność i niezależność, a w dodatkach — ponadczasowość i lekkość. Nasze produkty wpisują się w najnowsze trendy, inspirują, a dodatkowo sprawiają, że czujesz się sobą. Kochamy biżuterię, ale wykorzystujemy nasze kanały, by mówić o rzeczach ważnych — wierzymy, że dzięki temu zmieniamy świat.

Dołącz do nas, jeśli chcesz być częścią nowego zespołu w Westfield Arkadia w Warszawie!

DORADCA/ DORADCZYNI KLIENTA

Twoje zadania:

  • ekspozycja i sprzedaż naszych cool produktów - nie pracowałeś wcześniej w branży biżuteryjnej i boisz się pracy z naszym produktem? No worries! Damy Ci całą potrzebną wiedzę, a pomoże Ci w tym zespół Twój oraz ekipy z butików w innych miastach!

  • dbałość o przestrzeganie standardów i wzmacnianie wartości firmowych - współpraca, ciekawość, odpowiedzialność, odwaga - to dla nas nie są puste frazesy! Przekonasz się o tym już w pierwszych dniach pracy.

  • wsparcie we wdrażaniu nowych osób do zespołu - liczymy na to, że nowe osoby przyjmiesz tak dobrze, jak i przyjęto Ciebie!

  • udział w przyjmowaniu dostaw i przeprowadzaniu inwentaryzacji - ciężkie kartony? To nie u nas! Ale nie obejdzie się bez sprawnego przyjęcia produktów na stan magazynowy w Twoim butiku.

Tego oczekujemy:

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji z Klientem

  • chęci do nauki i dzielenia się wiedzą

  • zainteresowanie modą i trendami oraz rozwinięty zmysł estetyczny

  • wyrozumiałość, otwartość i szacunek dla różnorodności

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • program wdrożeniowy przeprowadzony w różnych miejscach na terenie Warszawy, dzięki któremu poznasz funkcjonowanie naszych butików od podszewki

  • praca z fajnymi ludźmi, którym zależy, którzy są ciekawi innych i ich punktów widzenia oraz pomagają sobie nawzajem

  • super zniżki na zakup biżuterii dla Ciebie, a dla Twojej rodziny i znajomych - korzystny rabat

  • spotkania integracyjne

  • Twoje zdrowie i samopoczucie są dla nas ważne, dlatego po okresie próbnym zapewniamy prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty Multisport

Na co dzień w naszej pracy kierujemy się wartościami:

  • odpowiedzialność: za swoje działania i słowa, za swój rozwój

  • współpraca: nastawienie na zespół, a nie jednostkę

  • odwaga:  w samodzielnym myśleniu, przyznaniu się do błędu i zmianie zdania

  • ciekawość: ciągłe szukanie nowych rozwiązań, otwartość na inne perspektywy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919627238