2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gliwice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Gliwice
Dodane 20 maja 2024

Doradca Biznesowy (B2B) Play

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Cześć!

Jeżeli jesteś osobą energiczną, która lubi wyzwania, rozwój, ceni sobie elastyczny czas pracy i niezależność, a przy tym w kontakcie z klientem czuje się jak ryba w wodzie to zachęcam Cię do zapoznania się z moją propozycją.

Poszukuje do swojego zespołu dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Doradcy Biznesowego.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów z segmentu B2B oraz za obsługę dotychczasowych, zapewniając im pomoc i wsparcie.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z segmentu B2B, realizacja planów sprzedażowych.

  • Obsługa klientów, którzy już są w Play (w ramach przekazanej przeze mnie bazy kontaktów), opieka nad ich usługami, sprzedaż oferty retencyjnej oraz dosprzedaż nowych usług.

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami poprzez zapewnienie im bardzo dobrej obsługi oraz zrozumienia ich oczekiwań, potrzeb, problemów.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klientów.

  • Monitorowanie rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych i trendów.

  • Udział w szkoleniach produktowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, w branży telekomunikacyjnej lub obszarze usług biznesowych - nie jest to wymóg bezwarunkowy, ale jeżeli masz to będzie to bardzo duży atut.

  • Proaktywna postawa, otwartość na nowe.

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Znajomość nowoczesnych metod prospectingowych, będzie dużym plusem.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności miękkie takie jak: logiczne myślenie, kreatywność, empatia, życzliwość i pozytywne nastawienie do ludzi, wysoka kultura osobista.

  • Postawa szukam rozwiązania - nie problemu.

  • Prawo jazdy kat.B

    Warunki zatrudnienia:

  • Forma zatrudnienia: Kontrakt B2B.

  • Elastyczny czas pracy, z możliwością pracy zdalnej.

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, oparty na prowizji od sprzedaży.

    Dlaczego współpraca ze mną to naprawdę dobry pomysł?

  • Zazwyczaj w tego typu ogłoszeniach, czy też formach współpracy, przechodzisz szkolenie i jesteś pozostawiona/pozostawiony sama/sam sobie, jeżeli współpracujesz ze mną, masz do dyspozycji moje wsparcie, doświadczenie, ale nie tylko...

  • Rekrutuję osobę na stanowisko Doradcy Biznesowego ponieważ liczba moich klientów jest tak duża, że nie jestem w stanie dobrze się nimi zaopiekować, dlatego podjęłam decyzję, że część swojego portfela chcę przekazać nowej osobie, więc nie startujesz od zera, ale z portefelem 300 klientów do obsługi, czyli można powiedzieć, że w ramach współpracy ze mną otrzymujesz podstawę wynagrodzenia.

  • Moje biuro mieści się w samym centrum Gliwic, tuż przy rynku, w ładnej odrestaurowanej kamienicy, a w nim czeka już Twoje biurko, wiem jak ważna jest atmosfera w pracy, oraz to żeby z chęcią się do nie przychodziło i przebywało, dlatego zadbam o Ciebie również w tym zakresie.

  • Wraz z moim zespołem prowadzę działania prospectingowe, mające na celu pozyskiwanie nowych klientów, osoba, która dołączy do mojego zespołu również będzie czerpać profity z prowadzonych przeze mnie działań, otrzymywać leady do obsługi, ale też uczyć się w jaki sposób może robić to samodzielnie.

  • Moje doświadczenie w sieci Play w segmencie klienta B2B wynosi 14 lat, podczas których udało mi się wielokrotnie odnosić duże sukcesy sprzedażowe, a jeżeli się uczyć to od najlepszych.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 917985531