2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olsztyn
Dodane 15 maja 2024

doradca agrotechniczny (nawozy) - cała Polska

Wynagrodzenie

5 100 - 16 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawiciel handlowy-terenowy doradca technologiczny w następujących regionach: warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, podkarpackie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywna sprzedaż produktów

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie trwałych relacji handlowych z gospodarstwami rolnymi

  • wdrażanie działań marketingowych

  • prowadzenie wsparcia agronomicznego dla rolników

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub w branży agronomicznej

  • miejsce zamieszkania i teren działania na terenie jednego z województw: warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, podkarpackie, opolskie

  • znajomość rynku rolniczego, szczególnie sektora nawożenia i dokarmiania dolistnego

  • prowadzenie sprzedaży w powierzonym regionie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy z komputerem i smartfonem (pakiet MS Office, bazy danych, aplikacje systemu Android)

  • trwałe ukierunkowanie na realizację sprzedaży

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • prawo jazdy kat "B”, gotowość do podróży służbowych

OFERUJEMY:

  • godne wynagrodzenie, tj. podstawa, prowizja od sprzedaży, premie progowe, premie świąteczne

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • nowoczesne, niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • samodzielne stanowisko z możliwością dalszego rozwoju zawodowego i osobistego

  • pracę w swobodnej atmosferze, w przyjaznym zespole

  • swobodę w działaniu

  • przyjazną grupę docelową klientów

Aplikując na stanowisko, bardzo prosimy o zawarcie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji bądź klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FITOPLON Sp. z o.o. bądź przez inny podmiot, do którego składam CV/dokumenty rekrutacyjne w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 887951372