2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Gorzeń Górny
Dodane 29 kwietnia 2024

Dom Otwarty - Przedszkole Montessori w Wadowicach szuka Nauczyciela

Wynagrodzenie

5 200 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzeń Górny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dom Otwarty to Szkoła i Przedszkole Montessori w Gorzeniu Górnym. Razem stworzyliśmy dom, w którym atmosfera życzliwości i szacunku stwarza bezpieczne miejsce do rozwoju na każdym poziomie edukacji, miejsce inspirujące dzieci do odkrywania siebie i świata.

Zadania:

- Prowadzenie zajęć według metody Montessori w grupie dzieci 3-5 roku życia

- Zapewnienie dziecku optymalnych warunków rozwoju

- Współtworzenie programu, wycieczek i wydarzeń specjalnych w trakcie całego roku szkolnego

- Współpraca z rodzicami i opiekunami

- Wsparcie komunikacji, budowanie pozytywnego wizerunku miejsca

- Oczekujemy:

Wykształcenie wyższe kierunkowe - pedagogika przedszkolna (licencjat, magister)

- Przygotowanie pedagogiczne

- Budowania relacji w duchu porozumienia bez przemocy

- Samodzielności w organizacji pracy

- Empatycznej komunikacja z drugim człowiekiem

- Otwartości na uczenie się nowych rzeczy

- Wyrozumiałości i akceptacji różnorodności

- Pasji i elastyczności w pracy z dziećmi i ich rodzinami

Oferujemy:

- Umowę o pracę / pełen etat w zaangażowanym i wspierającym zespole (35h tygodniowo)

- Stałe, należyte wynagrodzenie

- Udział w zajęciach i wydarzeniach odbywających się w naszej placówce

- Możliwość udziału w szkoleniach rozwijających kompetencje zawodowe

- Współtworzenie naszego wyjątkowego miejsca

- Kurs /studia podyplomowe z pedagogiki Montessori współfinansowane przez pracodawcę (przed rozpoczęciem pracy lub w jej trakcie)

- Mile widziane doświadczenie przedszkolne w pracy z dziećmi w wieku 3-5 roku życia.

Prosimy o przesyłanie CV+Bio.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgłoszenia przyjmujemy na nowy rok szkolny 2024/2025r. Możliwość rozpoczęcia pracy od lipca/sierpnia 2024r.

Lokalizacja

Gorzeń Górny,

Małopolskie

Małopolskie, Gorzeń Górny
ID: 834695832